Commerce Kickstart (7.x-2.49) - en to mn translation catalogue (44 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Color
mn: Өнгө

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Jump to the first comment of this posting.
mn: Энэ бичлэгийн эхний сэтгэгдэл руу очих

en: Jump to the first new comment of this posting.
mn: Энэ бичлэгийн эхний шинэ сэтгэгдэл руу очих

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: The specified passwords do not match.
mn: Тодорхойлогдсон нууц үг тохироогүй.

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: @drupal installation complete
mn: @drupal суурилуулалт дууссан

en: Installed %module module.
mn: %module модулийг суурилуулчихсан.

en: Hello <strong>@username</strong>
mn: Сайн байна уу? <strong>@username</strong>
