Commerce Kickstart (7.x-2.5) - en to hy translation catalogue (46 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: read more
hy: կարդալ ավելին

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Color
hy: Գույն

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Log out
hy: Ելք

en: The specified passwords do not match.
hy: Մուտքագրված գաղտնաբառերը չեն համըկնում:

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: @drupal installation complete
hy: @drupal տեղադրումը ավարտված է

en: Installed %module module.
hy: Տեղադրված է %module մոդուլը։

en: Hello <strong>@username</strong>
hy: Բարև <strong>@username</strong>

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
