Commerce Kickstart (7.x-2.50) - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Color
ka: ფერი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: The specified passwords do not match.
ka: მითითებული პაროლი არ ემთხვევა.

en: @drupal installation complete
ka: @drupal-ის ინსტალაცია დასრულებულია

en: Installed %module module.
ka: დაყენებულია %module მოდული.

en: Hello <strong>@username</strong>
ka: გამარჯობა <strong>@username</strong>
