Commerce Kickstart (7.x-2.50) - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: PayPal
ug: پايپال

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Login
ug: كىرىش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: read more
ug: داۋامى

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Color
ug: رەڭ

en: Log in
ug: كىرىش

en: Jump to the first new comment of this posting.
ug: مۇشۇ يازمىدىكى تۇنجى ئىنكاسنى كۆرۈش.

en: Close
ug: يېپىش

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: My account
ug: ھساباتىم

en: About
ug: ھەققىدە

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Tagline
ug: يانداش تېما

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Hello <strong>@username</strong>
ug: مەرھابا <strong>@username</strong>

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ug: <a href="@url">بېكەتكە كىرىڭ</a>.

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
