Commerce Kickstart (7.x-2.51) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Price
ga: Praghas

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Shipping
ga: Seachadadh

en: Product
ga: Táirge

en: Orders
ga: Orduithe

en: Account information
ga: Sonraí an chuntais
