Commerce Kickstart (7.x-2.51) - en to hr translation catalogue (69 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Register
hr: Registriraj se

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Currency
hr: Valuta

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Categories
hr: Kategorije

en: Login
hr: Prijava

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: read more
hr: iscrpnije

en: Contact
hr: Kontakt

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Footer
hr: Podnožje

en: Comment
hr: Komentar

en: Price
hr: Cijena

en: By
hr: Od

en: Color
hr: Boja

en: Log in
hr: Prijava

en: Jump to the first comment of this posting.
hr: Prvi komentar ovog unosa.

en: Jump to the first new comment of this posting.
hr: Pređi na prvi novi komentar ovog unosa.

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Log out
hr: Odjava

en: The specified passwords do not match.
hr: Navedene lozinke se ne podudaraju.

en: Shipping
hr: Dostava

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Orders
hr: Narudžbe

en: My account
hr: Moj račun

en: Account information
hr: Informacije o korisničkom računu

en: About
hr: Opis

en: User account
hr: Korisnički račun

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Localization
hr: Lokalizacija

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: @drupal installation complete
hr: @drupal instalacija završena

en: Installed %module module.
hr: Instaliran %module modul.

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Hello <strong>@username</strong>
hr: Pozdrav <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hr: Pregledajte gornje poruke prije no što posjetite <a href="@url">Vašu novu lokaciju</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hr: <a href="@url">Posjetite vašu novu lokaciju</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
hr: Odredi jezik iz URL-a (prefiks putanje ili domene).

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.

en: Administrative toolbar
hr: Administracijska alatna traka
