Commerce Kickstart (7.x-2.51) - en to jv translation catalogue (56 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Register
jv: Ndaftar

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Categories
jv: Kategori

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Country
jv: Negara

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: read more
jv: wacanen candhaké

en: Contact
jv: Kontak

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Comment
jv: Komèntar

en: Color
jv: Kelir

en: Jump to the first comment of this posting.
jv: Mlumpat marang komèntar pertama tulisan iki.

en: Jump to the first new comment of this posting.
jv: Mlumpat marang komèntar anyar pertama tulisan iki.

en: Log out
jv: Metu log

en: The specified passwords do not match.
jv: Kode sandhi ora cocok.

en: My account
jv: Akunku

en: About
jv: Ngenani

en: User account
jv: Akun panganggo

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: @drupal installation complete
jv: Instalasi @drupal rampung

en: Installed %module module.
jv: Masang modul %module.

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Hello <strong>@username</strong>
jv: Sugeng rawuh <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
jv: Nonton manéh pesen nang ndhuwur sakdurunge niliki <a href="@url">situs anyar Sampéyan</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
jv: <a href="@url">Kunjungi situs Sampéyan</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
jv: Ngenali basa saka URL (ater-ater Path utawa domain).

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel

en: Administrative toolbar
jv: Toolbar pengelolaan
