Commerce Kickstart (7.x-2.59) - en to dz translation catalogue (34 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Jump to the first comment of this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདིའི་བསམ་བཀོད་དང་པམ་འདི་ལུ་མཆོངས།

en: Jump to the first new comment of this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདིའི་བསམ་བཀོད་གསརཔ་དང་པམ་འདི་ལུ་མཆོངས།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: The specified passwords do not match.
dz: གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་པའི་ ཆོག་ཡིག་དེ་  མཐུན་སྒྲིག་མི་འབད་བས།

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་

en: Account information
dz: རྩིས་ཐོའི་བརྡ་དོན།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Localization
dz: ཡུལ་མཐུན་བཟོ་བ་

en: @drupal installation complete
dz: @drupal གཞི་བཙུག་འདི་མཇུག་བསྡུ་
