Commerce Kickstart (7.x-2.59) - en to my translation catalogue (45 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Color
my: အရောင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: The specified passwords do not match.
my: စကားဝှက်ထပ်မံ အတည်ပြုချက် မကိုက်ညီပါ

en: My account
my: မိမိ၏account

en: About
my: အကြောင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: @drupal installation complete
my: @drupal အားထည့်သွင်း တပ်ဆင်ခြင်း အောင်မြင်စွာ ပြီးစီးပါပြီ

en: Installed %module module.
my: %module မော်ဂျုးကို တပ်ဆင်ခဲ့ပါသည်။

en: Hello <strong>@username</strong>
my: မင်္ဂလာပါ <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Administrative toolbar
my: စီမံခန့်ခွဲရေး toolbar
