Commerce Kickstart (7.x-2.6) - en to lt translation catalogue (110 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Register
lt: Registruotis

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Login
lt: Prisijungti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Price
lt: Kaina

en: By
lt: Sukūrė

en: Color
lt: Spalva

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Jump to the first comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą šio įrašo komentarą.

en: Jump to the first new comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą naują šio įrašo komentarą.

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa.

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Product settings
lt: Prekės nuostatos

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Translation
lt: Vertimas

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Account information
lt: Nario informacija

en: About
lt: Apie

en: Import content
lt: Importuoti turinį

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Store settings
lt: Parduotuvės nuostatos

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Site settings
lt: Svetainės nuostatos

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Hello <strong>@username</strong>
lt: Tu <strong>@username</strong>

en: Manage content
lt: Valdyti turinį

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prieš aplankant <a href="@url">naują svetainę</a> peržiūrėkite  aukščiau esančią žinutę.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lt: <a href="@url">Aplankykite savo naują svetainę</a>.

en: All of your projects are up to date.
lt: Visu jūsų projektai naujausios versijos.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Default store currency
lt: Numatytoji parduotuvės valiuta

en: Add a product
lt: Pridėti prekę

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.

en: Administrative toolbar
lt: Administracinė įrankinė

en: Visual & Layout
lt: Išvaizda ir išdėstymas

en: Enter Quantity
lt: Kiekis

en: Account overview
lt: Paskyros peržiūra

en: No default shipping profile
lt: Pristatymo adresas nepriskirtas

en: Primary shipping address
lt: Numatytasis pristatymo adresas

en: Manage shipping address
lt: Tvarkyti pristatymo adresus

en: No default billing profile
lt: Mokėtojo adresas nepriskirtas

en: Primary billing address
lt: Numatytasis mokėtojo adresas

en: Manage billing address
lt: Tvarkyti mokėtojo adresus

en: Update email/password
lt: Redaguoti savo informacija

en: Recent orders
lt: Naujausi užsakymai

en: Powered by <a href="@url">Drupal Commerce</a>
lt: Varoma <a href="@url">Drupal Commerce</a>

en: Manage products.
lt: Valdyti prekes

en: Manage Orders.
lt: Valdyti užsakymus.

en: Manage content.
lt: Valdyti turinį.

en: Advanced store settings
lt: Išplėstinės parduotuvės nuostatos

en: Advanced store settings.
lt: Išplėstinės parduotuvės nuostatos.

en: Manage products
lt: Valdyti prekes

en: Manage orders
lt: Valdyti užsakymus

en: Add an order
lt: Pridėti užsakymą

en: Site reports
lt: Svetainės pranešimai

en: Hello, @user
lt: Gera diena, @user

en: Proudly built by
lt: Išdidžiai sukūrė
