Commerce Kickstart (7.x-2.61) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Close
se: Gidde

en: Log out
se: Logge eret

en: The specified passwords do not match.
se: Čállon čoavddasánit eai leat seammaláganat

en: My account
se: Mu konto

en: About
se: Birra
