Commerce Kickstart (7.x-2.65) - en to mg translation catalogue (26 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: read more
mg: tohiny

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Hello <strong>@username</strong>
mg: Tongasoa i <strong>@username</strong>

en: Administrative toolbar
mg: Fiasana fiandraiketana
