Commerce Kickstart (7.x-2.66) - en to mk translation catalogue (16 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Actions
mk: Акции

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Contact
mk: Контакт

en: Log in
mk: Најави ме

en: Log out
mk: Одјави ме

en: My account
mk: Мојата сметка

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: Localization
mk: Локализација

en: Hello <strong>@username</strong>
mk: Здраво <strong>@username</strong>
