Commerce Kickstart (7.x-2.66) - en to mr translation catalogue (43 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Register
mr: नोंदणी

en: Content
mr: साहित्य

en: PayPal
mr: पे पल

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Currency
mr: चलन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Country
mr: देश

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: Contact
mr: संपर्क

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Price
mr: किंमत

en: Color
mr: रंग

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Jump to the first comment of this posting.
mr: या प्रकाशनाच्या पहिल्या प्रतिक्रियेवर जा.

en: Jump to the first new comment of this posting.
mr: या प्रकाशनाच्या पहिल्या नव्या प्रतिक्रियेवर जा.

en: Close
mr: बंद

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: The specified passwords do not match.
mr: दिलेला संकेताक्षर जुळत नाही.

en: My account
mr: माझे सदस्यत्व

en: Account information
mr: खाते सुचना

en: Basic page
mr: साधे पान
