Commerce Kickstart (7.x-2.71) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
