Commerce Kickstart (7.x-2.74) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Categories
ast: Categoríes

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: read more
ast: lleer más

en: Contact
ast: Contautu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Log in
ast: Entrar

en: Close
ast: Zarrar

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Installed %module module.
ast: Preséu %module instaláu.
