Commerce Kickstart (7.x-2.76) - en to lo translation catalogue (17 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Hello <strong>@username</strong>
lo: ສະບາຍດີ <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: Administrative toolbar
lo: ແຖບເຄື່ອງມືການບໍລິຫານ
