Commerce Kickstart (7.x-2.9) - en to af translation catalogue (445 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: enabled
af: geaktiveer

en: enable
af: aktiveer

en: context
af: konteks

en: delete
af: verwyder

en: Register
af: Registreer

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: approve
af: keur goed

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Value
af: Waarde

en: Totals
af: Totale

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: content
af: inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Replies
af: Antwoorde

en: Last Post
af: Nuutste Posstuk

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: more
af: meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: footer
af: onderskrif

en: Comments
af: Kommentaar

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Priority
af: Prioriteit

en: More
af: Meer

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: Quantity
af: Aantal

en: On
af: Op

en: For
af: Vir

en: error
af: fout

en: Tags
af: Etikette

en: Block title
af: Bloktitel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Home page
af: Tuisblad

en: Project
af: Projek

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: all
af: alle

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: File path
af: Lêerpad

en: Login
af: Gebruiker

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Test
af: Toets

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Variable
af: Veranderlike

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Help text
af: Hulpteks

en: Hierarchy
af: Hiërargie

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Parents
af: Voorgangers

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: settings
af: verstellings

en: Back
af: Terug

en: header
af: opskrif

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Low
af: Laag

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: search
af: soek

en: The username %name does not exist.
af: Die gebruikersnaam %name bestaan nie.

en: Add item
af: Voeg item by

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Unknown
af: Onbekend

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Upload
af: Oplaai

en: Picture
af: Prentjie

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: action
af: aksie

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Page
af: Bladsy

en: User picture
af: Gebruikersbeeld

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Public registrations
af: Publieke registrasies

en: Only site administrators can create new user accounts.
af: Slegs bladsy administrateurs kan nuwe profiele skep.

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Selected
af: Geselekteer

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Locale
af: Lokaal

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Revisions
af: Weergawes

en: Log message
af: Logboodskap

en: Poll duration
af: Stembusduur

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Term name
af: Termnaam

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Time zone
af: Tydsone

en: Severity
af: Strengheid

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Overridden
af: Oorheers

en: Watchdog
af: Waghond

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: configure
af: verstel

en: Last update
af: Laste opdatering

en: %time ago
af: %time gelede

en: Price
af: Prys

en: Load
af: Laai

en: System
af: Stelsel

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Code
af: Kode

en: Method
af: Metode

en: Recent posts
af: Onlangse posstukke

en: Table
af: Tabel

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: !time ago
af: !time gelede

en: Other
af: Ander

en: Color
af: Kleur

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Referrer
af: Verwyser

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Default front page
af: Verstek voorblad

en: access denied
af: toegang geweier

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Checkout
af: Betaal punt

en: <All>
af: <Alles>

en: Administer views
af: Administreer views

en: Wildcard
af: Plekhouer

en: Optional
af: Opsioneel

en: Order
af: Bestelling

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar

en: Profile
af: Profiel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Operation
af: Operasie

en: reply
af: beantwoord

en: You have to specify a valid date.
af: Jy moet 'n geldige datum spesifiseer.

en: comments
af: kommentaar

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Pending
af: Hangende

en: Show
af: Vertoon

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Edit term
af: Wysig term

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Titles only
af: Slegs titels

en: Full text
af: Volledige teks

en: Source
af: Bron

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Please enter some keywords.
af: Voer asb. 'n paar sleutelwoorde in.

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
af: Besoekers kan profiele skep en geen goedkeuring is nodig nie.

en: Languages
af: Tale

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Moderate
af: Modereer.

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Workflow
af: Werksvloei

en: None.
af: Geen.

en: Revert
af: Rol terug

en: Existing system path
af: Bestaande stelselpad

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: First day of week
af: Eerste dag van die week

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: open
af: oop

en: Parent term
af: Voorgangerterm

en: Parent terms
af: Voorgangerterme

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Permissions
af: Regte

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings

en: Length of trimmed posts
af: Lengte van afgeskaalde inhoud

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Unformatted
af: Ongeformatteerde

en: details
af: besonderhede

en: Themes
af: Temas

en: Translations
af: Vertalings

en: comment
af: kommentaar

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Comment settings
af: Kommentaarverstellings

en: Review
af: Hersiening

en: Default options
af: Verstekopsies

en: Read only
af: Slegs lees

en: Processing
af: Verwerking

en: disable
af: deaktiveer

en: date
af: datum

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: The name used to indicate anonymous users.
af: Die naam word gebruik om anonieme gebruikers aan te dui.

en: Apply
af: Pas toe

en: Not translated
af: Nie vertaal nie

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Blocks
af: Blokke

en: Page specific visibility settings
af: Bladsy-spesifieke sigbaarheidsverstellings

en: Show block on specific pages
af: Vertoon blok op spesifieke bladsye

en: Default time zone
af: Verstek tydsone

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Index
af: Indeks

en: Permission
af: Permissie

en: Date - newest first
af: Datum - jongste eerste

en: Date - oldest first
af: Datum - oudste eerste

en: Hot topic threshold
af: Warmonderwerp drumpel

en: Topics per page
af: Onderwerpe per bladsy

en: Posts - most active first
af: Inhoud - meesaktief eerste

en: Posts - least active first
af: Inhoud - minsaktief eerste

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Rearrange
af: Herrangskik

en: A list of files attached to the node.
af: 'n Lys van lêers aan die node geheg.

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: !a comments per page
af: !a kommentare per bladsy

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: The picture of a user.
af: Die beeld van 'n gebruiker.

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: The profile of a user.
af: Die profiel van 'n gebruiker.

en: Vocabulary terms
af: Woordeskat terme

en: Add a node from your site as content.
af: Voeg 'n node toe van u werf af as inhoud.

en: Argument wildcard
af: Argument plekhouer

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits

en: Portuguese
af: Portugees

en: Russian
af: Russies

en: Account information
af: Profielinligting

en: Account
af: Rekening

en: Field settings
af: Veldverstellings

en: Default order
af: Verstekorde

en: Add new field
af: Voeg nuwe veld by

en: Billing information
af: Faktuur inligting

en: Reports
af: Verslae

en: Default picture
af: Verstekprentjie

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
af: URL of prentjie om te vertoon vir gebruikers met geen prentjie nie. Los blanko vir geen.

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s

en: and
af: en

en: Translate
af: Vertaal

en: Save translations
af: Stoor vertalings

en: Create @name
af: Skep @name

en: Original text
af: Oorspronklike teks

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Order status
af: Bestestellingstatus

en: Review order
af: Hersien bestelling

en: Order state
af: Bestellingtoestand

en: outdated
af: verouderd

en: <strong>@language_name</strong> (source)
af: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
af: voeg vertaling by

en: Translations of %title
af: Vertalings vir %title

en: Enable or disable the display of certain page elements.
af: Aktiveer of deaktiveer die vertoning van sekere bladsy-elemente

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
af: Toegang sal verleen word aan gebruikers met die gespesifiseerde toestemmingstring.

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.

en: Localization
af: Lokalisasie

en: Edit string
af: Wysig string

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: No fields available.
af: Geen velde beskikbaar nie.

en: Broken handler @table.@field
af: Gebreekte hanteerder @table.@field

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
af: Toegang sal aan gebruikers met eenige van die gespesifiseerde rolle verleen word.

en: sort criteria
af: sorteer kriteria

en: Poll
af: Stembus

en: contact
af: kontak

en: Mini
af: Klein

en: Must users preview posts before submitting?
af: Moet gebruiks inhoud beskou voor instuur?

en: - All -
af: - Alle -

en: Update translations
af: Opdateer vertalings

en: Already added languages
af: Tale reeds bygevoeg

en: Contact form
af: Kontak-vorm

en: Languages not yet added
af: Tale nog nie bygevoeg nie

en: String not found.
af: String nie gevind nie.

en: Guarani
af: Guaraniaans

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend

en: Allowed HTML tags: @tags
af: Toelaatbare HTML-etikette: @tags

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
af: Gebruikers me die <em>administreer nodes</em> permissie is in staat om hierdie opsies te omseil.

en: Number of posts on main page
af: Aantal posstukke op die voorblad

en: The value provided for %field is not a valid URL.
af: Die waarde verskaf vir %field is nie 'n geldige URL nie.

en: Edit field
af: Wysig veld

en: Delete field
af: Skrap veld

en: Search form
af: Soekvorm

en: Popular content
af: Gewilde inhoud

en: The name of this website.
af: Die naam van hierdie webwerf.

en: Default 403 (access denied) page
af: Verstek 403 (toegang geweier) bladsy

en: Default 404 (not found) page
af: Verstek 404 (nie gevind) bladsy

en: Feed content
af: Voer-inhoud

en: Titles plus teaser
af: Titels plus lusmaker

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
af: Besoekers kan profiele skep maar goedkeuring word benodig.

en: User registration guidelines
af: Gebruikersregistrasie riglyne

en: Welcome, no approval required
af: Welkom, goedkeuring word nie benodig nie

en: Picture support
af: Prentjie ondersteuning

en: Picture maximum dimensions
af: Prentjie se maksimum dimensies

en: Picture maximum file size
af: Prentjie maksimum grootte

en: Maximum file size for pictures, in kB.
af: Maksimum grootte vir prentjies, in kB.

en: Picture guidelines
af: Prentjie riglyne

en: Text format
af: Teksformaat

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.

en: The title of the referenced node.
af: Die titel van die verwysde node.

en: Add the breadcrumb trail as content.
af: Voeg die broodkrummelspoor as inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
af: Voeg die hulpteks van die huidige bladsy as inhoud.

en: A search form with advanced options.
af: 'n Soekform met gevorderde opsies.

en: The results of a search using keywords.
af: Die resultate van 'n soektog waar sleutelwoorde gebruik is.

en: Libraries
af: Biblioteke

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys

en: Shopping cart contents
af: Mandjie inhoud

en: Checkout: @page
af: Betaal punt: @page

en: Completion message
af: Voltooiings boodskap

en: Unit price
af: Eenheidsprys

en: Order number
af: Bestelligsnommer

en: Use the button below to proceed to the payment server.
af: Gebruik die knoppie hieronder om voort te gaan na die betalingsbediener.

en: User signature
af: Gebruikershandtekening

en: The signature of a user.
af: Die handteken van 'n gebruiker.

en: Order owner
af: Bestellingseienaar

en: Bypass access control when accessing views.
af: Omseil toegangsbeheer wanneer views bereik word.

en:  ×
af:  x

en: Master
af: Meester

en: The node title form.
af: Die nodetitelvorm.
