Commerce Kickstart (7.x-2.76) - en to ku translation catalogue (44 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: read more
ku: درێژە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Jump to the first comment of this posting.
ku: بڕۆ بۆ یه‌که‌م بۆچوونی ئه‌م په‌یامه‌.

en: Jump to the first new comment of this posting.
ku: بازبدە بۆ یەکەم لێدوان لەم پەیامەدا

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: Account information
ku: زانیاریی هەژمار

en: About
ku: دەربارە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Installed %module module.
ku: مۆدیولی %module دامەزرێنرا.

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Hello <strong>@username</strong>
ku: سڵاو <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
