Commerce License (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Page
ar: الصفحة

en: N/A
ar: غير موجود

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Full
ar: كامل

en: Pending
ar: معلّق

en: minutes
ar: دقائق

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Product
ar: المنتج

en: Product types
ar: أنواع المنتجات

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Limited
ar: محدد

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
