Commerce License (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (45 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: hours
es: horas

en: days
es: días

en: Active
es: Activo

en: Page
es: Página

en: API Key
es: Clave API

en: N/A
es: N/D

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Owner
es: Propietario

en: Example
es: Ejemplo

en: months
es: meses

en: Duration
es: Duración

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Full
es: Completo

en: Pending
es: Pendiente

en: minutes
es: minutos

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Expired
es: Caducado

en: Product
es: Producto

en: Product types
es: Tipos de producto

en: Apply
es: Aplicar

en: years
es: años

en: weeks
es: semanas

en: Licenses
es: Licencias

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Revoked
es: Revocado

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: %name field is required.
es: El campo %name es necesario

en: License type
es: Tipo de licencia

en: Limited
es: Limitado

en: Line item summary
es: Resumen de líneas de pedido

en: Commerce Product
es: Producto de Comercio

en: Line item types
es: Tipos de líneas de pedido

en: Master
es: Máster

en: The owner of the license.
es: Propietario de la licencia
