Commerce License (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: days
he: ימים

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: N/A
he: -ללא-

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: General
he: כללי

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Pending
he: ממתינות

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Product
he: מוצר

en: Product types
he: סוגי מוצרים

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Limited
he: מוגבל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
