Commerce License (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: more
hy: ավելի

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Limited
hy: Սահմանափակ
