Commerce License (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (57 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: hours
uk: годин(и)

en: days
uk: дні(в)

en: Active
uk: Активно

en: Page
uk: Сторінка

en: Item title
uk: Заголовок елемента

en: N/A
uk: Н/Д

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: General
uk: Загальне

en: Example
uk: Приклад

en: Role
uk: Роль

en: months
uk: місяців

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Duration
uk: Тривалість

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: Pending
uk: Очікування

en: seconds
uk: секунд(и)

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Refresh rate
uk: Частота оновлення

en: Product
uk: Товар

en: Product types
uk: Типи товарів

en: Apply
uk: Застосувати

en: years
uk: років

en: weeks
uk: тижні

en: Licenses
uk: Ліцензії

en: Suspended
uk: Призупинений

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Revoked
uk: Недійсний

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: %name field is required.
uk: Поле %name обов'язкове для заповнення.

en: License type
uk: Тип ліцензії

en: Limited
uk: Обмежено

en: Line item summary
uk: Резюме позиції обліку

en: Commerce Product
uk: Торгівля: Товар

en: License settings
uk: Налаштування ліцензій

en: Asc
uk: Зрост

en: Line item types
uk: Типи позицій обліку

en: Master
uk: Головне

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: The owner of the license.
uk: Власник ліцензії.

en: Synchronized
uk: Синхронізовано

en: Order in checkout
uk: Замовлення в процесі оформлення
