Commerce License (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: N/A
az: Yox

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: General
az: Əsas

en: Role
az: Rollar

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Limited
az: Məhduddur
