Commerce License (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (51 entries)

en: more
nl: meer

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Active
nl: Actief

en: Page
nl: Pagina

en: API Key
nl: API-sleutel

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: General
nl: Algemeen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Role
nl: Rol

en: months
nl: maanden

en: Expires
nl: Vervalt

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Pending
nl: In afwachting

en: seconds
nl: seconden

en: minutes
nl: minuten

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Expired
nl: Vervallen

en: Product types
nl: Producttypes

en: Apply
nl: Toepassen

en: years
nl: jaren

en: weeks
nl: weken

en: Licenses
nl: Licenties

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: %name field is required.
nl: veld %name is vereist.

en: Limited
nl: Beperkt

en: License ID
nl: Licentie-ID

en: Line item summary
nl: Factuurregelsamenvatting

en: License settings
nl: Licentie-instellingen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Line item types
nl: Factuurregeltypes

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Synchronized
nl: Gesynchroniseerd

en: Synchronization status
nl: Synchronisatiestatus

en: License information
nl: Licentie-informatie

en: Synchronization queue
nl: Synchronisatiewachtrij

en: Configure licensing settings.
nl: Licentie-instellingen configureren.

en: Only licensable product types selected on the <em class="placeholder">General</em> tab are available here.
nl: Alleen licentiëerbare producttypes die zijn geselecteerd op de tab <em class="placeholder">Algemeen</em> zijn hier beschikbaar.

en: Renew license
nl: Licentie vernieuwen
