Commerce License (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: hours
fa: ساعت‌

en: days
fa: روزها

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: N/A
fa: هیچ

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: General
fa: عمومی

en: Role
fa: نقش

en: Duration
fa: مدت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Full
fa: کامل

en: Pending
fa: معلق

en: minutes
fa: دقیقه

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Product
fa: محصول

en: Product types
fa: انواع محصول

en: Apply
fa: تایید

en: years
fa: سال‌ها

en: ,
fa: ،

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: %name field is required.
fa: فیلد %name الزامی است.

en: Limited
fa: محدود

en: Line item summary
fa: خلاصه‌ی آیتم سطر

en: Asc
fa: صعودی

en: Line item types
fa: انواع آیتم خطی

en: Master
fa: مدیر

en: Synchronized
fa: همگام شده

en: Order in checkout
fa: سفارش در مرحله‌ی تکمیل سفارش
