Commerce License (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: more
gu: વધુ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: General
gu: સામાન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Limited
gu: મર્યાદિત
