Commerce License (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Unlimited
ne: असिमित

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
