Commerce License (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: days
te: రోజులు

en: Page
te: పేజీ

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: General
te: సాధారణ

en: months
te: నెలలు

en: Duration
te: నిడివి

en: Full
te: పూర్తి

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
