Commerce License (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: more
lt: daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: API Key
lt: API raktas

en: N/A
lt: N/D

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Owner
lt: Savininkas

en: General
lt: Bendras

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Role
lt: Rolė

en: Order
lt: Tvarka

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Pending
lt: Laukiama

en: minutes
lt: minutės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Product
lt: Prekė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: years
lt: metai

en: weeks
lt: savaitės

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Limited
lt: Ribojama
