Commerce Maksuturva (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: English
lt: Anglų

en: Production
lt: Produkcija

en: Service
lt: Paslauga

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
lt: Užsakymas
