Commerce Maksuturva (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: English
gl: Inglés

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Service
gl: Servizo

en: Finnish
gl: Finés

en: Swedish
gl: Sueco
