Commerce-Marketplace (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Notes
ar: ملحوظات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Created
ar: الإنشاء

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role name
ar: اسم الدور

en: Amount
ar: المبلغ

en: Send
ar: أرسل

en: Owner
ar: المالك

en: Store
ar: المتجر

en: Order
ar: الترتيب

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Pending
ar: معلّق

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Successful
ar: ناجح

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Failed
ar: فشل

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Locked
ar: مقفل

en: Account
ar: الحساب

en: Save permissions
ar: حفظ الصلاحيات

en: Edit role
ar: تحرير الدور

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل
