Commerce-Marketplace (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Created
lt: Sukurta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Amount
lt: Suma

en: Send
lt: Siųsti

en: Owner
lt: Savininkas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Members
lt: Nariai

en: Order
lt: Tvarka

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Pending
lt: Laukiama

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Balance
lt: Balansas

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Failed
lt: Nepavyko

en: User name
lt: Nario vardas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Account
lt: Paskyra

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Flat rate
lt: Tarifas

en: Order @id
lt: Užsakymas @id

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę

en: Date changed
lt: Data pasikeitė
