Commerce-Marketplace (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: Configure
he: הגדרות

en: Created
he: נוצר

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Roles
he: תפקידים

en: Role name
he: שם תפקיד

en: Amount
he: כמות

en: Send
he: שלח

en: Owner
he: בעלים

en: Store
he: חנות

en: Members
he: חברים

en: Order
he: סידור

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Pending
he: ממתינות

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Successful
he: התקבלו

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Permissions
he: הרשאות

en: Transaction
he: עסקה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Failed
he: נכשל

en: User name
he: שם משתמש

en: Permission
he: הרשאה

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Locked
he: נעול

en: Account
he: חשבון

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Edit role
he: עדכון תפקיד

en: Date changed
he: התאריך השתנה
