Commerce-Marketplace (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Send
gu: મોકલો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Account
gu: ખાતુ
