Commerce-Marketplace (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Account
ne: खाता
