Commerce-Marketplace (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Notes
ro: Note

en: Configure
ro: Configurează

en: Created
ro: Creat

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Roles
ro: Roluri

en: Role name
ro: Numele rolului

en: Amount
ro: Suma

en: Send
ro: Trimite

en: Owner
ro: Proprietar

en: Store
ro: Magazin

en: Members
ro: Membri

en: Order
ro: Comandă

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Pending
ro: În așteptare

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Successful
ro: A avut succes

en: The settings have not been saved because of the errors.
ro: Opţiunile nu au fost salvate din cauza erorilor.

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Balance
ro: Sold

en: Date created
ro: Dată creată

en: Failed
ro: Eșuat

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Permission
ro: Permisiune

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Locked
ro: Blocat

en: Account
ro: Cont

en: Fee
ro: Taxă

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Save permissions
ro: Salvează permisiunile

en: Edit role
ro: Editează rol

en: Date changed
ro: Dată schimbată

en: Stores
ro: Magazine
