Commerce maxiPago (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Test
ar: الاختبار

en: Never
ar: أبدا

en: Mode
ar: النمط

en: Live
ar: مباشر

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء
