Commerce maxiPago (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Mode
pl: Tryb

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Card number
pl: Numer karty

en: Security code
pl: Kod zabezpieczający

en: Log debug information to the system log
pl: Zapisz do dziennika systemowego informacje debugowania

en: Show debug information
pl: Pokaż informacje debugowania

en: In case of errors
pl: W przypadku wystąpienia błędów
