Commerce Message (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Save
ar: حفظ

en: History
ar: الأرشيف

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Display name
ar: اسم العرض
