Commerce Message (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Save
lt: Saugoti

en: History
lt: Istorija

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
