Commerce Message (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Type
az: Növ

en: Save
az: Saxla

en: History
az: Tarix

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Display name
az: Göstərilən ad
