Commerce Moneris (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Continue
ar: متابعة

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Canada
ar: كندا

en: Reversed
ar: معكوس

en: Reverse
ar: عكس

en: - Select -
ar: - اختر -

en: You must specify a positive numeric amount to capture.
ar: يجب عليك تحديد التقاط مبلغ رقمي موجب.
