Commerce Moneris (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Continue
ro: Continuare

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Reversed
ro: Inverstat

en: Reverse
ro: Inversează

en: Refund
ro: Rambursare

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Capture
ro: Captură

en: Credit card
ro: Card de credit
