Commerce Moneris (7.x-2.0-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Canada
id: Kanada

en: Reversed
id: Terbalik

en: Reverse
id: Terbalik

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Credit card
id: Kartu kredit
