Commerce Moneris (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Canada
lt: Kanada

en: Match
lt: Sutampa

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: No Match
lt: Nesutampa

en: Not Processed
lt: Ne vykdyta

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą
