Commerce Product Option (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Administration
tr: Yönetim

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Store
tr: Mağaza

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Select list
tr: Seçim listesi
