Commerce Product Option (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Store
ar: المتجر

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Select list
ar: لائحة الخيارات
